بلاگ

قیمت بنزین در آمریکا در 4 جولای

برای چهارم ماه جولای چه در انتظار قیمت بنزین است؟!

قیمت بنزین قبل از چهارم جولای به صورت آرام و پیوسته در حال کاهش است و  احتمال دارد کاهش های بیشتر نیز قبل از شلوغ ترین وپرترددترین ایام رانندگی در این تعطیلات اتفاق بیافتد؛ اگر چه قیمت بنزین در مقایسه با سال 2021 همچنان افزایش یافته است.  علیرغم کاهش ها ی اخیر، انتظار این که نزول قیمت بنزین، به همان سرعت که افزایش یافته است اتفاق بیافتد؛  بسیار دور از ذهن است.

 گبی اورتگا،مدیر قیمت گذاری سوختی شرکت  PDI Software ، به نیوز وییک گفته است که “موضوع کاهش قیمت بنزین به معنای واقعی در ماه جولای غیر قابل تصور است” چرا که کاهش سطح تقاضا و توانایی افزایش ظرفیت پالایشگاهها وجود ندارد و این به معنای افزایش نسبی قیمت نفت خواهد بود.

روز دوشنبه قیمت بنزین 4.897 دلار برای هر گالن گزارش شد که 12 سنت پایین تر از  بالاترین قیمت 5.016 دلاری در 14 ژوئن بود.

بر اساس پیش بینی پاتریک دی هان، تحلیل گر ارشد شرکت  GasBuddy،  تا 4 جولای قیمت متوسط بنزین به 4.75 دلار در هر گالن می تواند سقوط کند؛ چرا که قیمت نفت خام نیز کاهش خواهد یافت.و این نشان دهنده افزایش بیش از 50 % نسبت به 4 جولای سال قبل است.

بر اساس پیش بینی AAA، یک رکورد بالای 42 میلیون نفری برای مسافرتهای بالای 50 مایلی در این تعطیلات مورد انتظار است؛ و این به معناست که سطح تقاضا همچنان با وجود افزایش های تاریخی قیمت بنزین پایین تر نیامده است.

منبع: پیج اینستاگرام مجله فوربز Forbes

به اشتراک بگذارید

دسته بندی ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

رمز عبورم را فراموش کردم؟ اینجا کلیک کنید