از کجا شروع کنیم؟

گام اول

قبل از هر اقدامی در سایت آکادمی ماهور ثبت نام کن تا از امکانات رایگانش که برات بسیار مفید خواهد بود استفاده کن.
اگر می خواهی که در این بازار ماندگار باشی و هدف های بزرگتر داری، باید پایه های آموزشی خودت را محکم بریزی و زیرساخت درستی را برای تغییر دیدگاهت به بازارهای مالی بنا کنی. بهت قول میدم اگر مسیرت را هوشمندانه و درست انتخاب کنی به اهدافت بی‌شک خواهی رسید. حتما کانال های تلگرام و یوتیوب و پیج اینستاگرام و توئیتر من را دنبال کن، چون خبر ها و دوره های مختلف و اطلاعات مفیدی را در آنجا اطلاع رسانی خواهم کرد.
اینستاگرام :
Mahurturkey
تلگرام:
MahurAkademy
یوتیوب:
MahurAkademy
توئیتر:
Sonia_Mahur

1
گام اول
گام دوم
تنظیم برنامه آموزشی
در بازارهای جهانی مثل بازار ارز و بازار سهام شرکت های بین المللی که حجم معاملات و نقدینگی بسیار زیادی دارند و شاهرگ اقتصادی کل دنیا هستند، قطعاً می توانی سودهای خوبی به دست بیاری اما به شرط اینکه به این موضوع آگاه باشی که قبل از شروع هر کاری باید آموزش ببینی و تمرین کنی تا مهارتش رو یاد بگیری. رویا داشتن خیلی خوبه! اما اول باید قدمهای رسیدن به اون رو درست انتخاب کنی، پس در گام دوم باید برنامه آموزشی برای خودت تنظیم کنی.
2
گام دوم
گام سوم
در این مرحله باید به این سوال مهم جواب بدی؟
هدف اصلیت از یادگیری بازارهای مالی چی هست؟ قطعاً جواب اینه: معلومه دیگه، کسب درآمد! باید بدونی درسته که این بازار به ویژه بازار ارز بازار پول هست، اما برای کسب درآمد مثل هر شغل و مهارت دیگه ای باید زمان صرف کنی و تلاش کنی. اگه با رویای پولدار شدن یک شبه وارد این بازار به بشی هرچی داری رو ازت میگیره و درس بدی بهت میده پس روی هدفت خوب فکر کن تا خوراک بازار نشی!
3
گام سوم
گام چهارم

حالا که روی هدفت فکر کردی چند تا سوال ازت می کنم که بعد از جواب دادن به این ها باید دوباره هدفت رو در گام سوم مرور کنی.
١. چقدر پول داری یا بهتره بپرسم چقدر سرمایه داری؟
میدونی که تو این بازار باید از پولت پول در بیاری، از اول باید مشخص کنی که چقدر پول داری.
٢. چقدر وقت میخوای بزاری برای این کار؟ تمام وقت یا پاره وقت میخوای کار کنی؟
٣. حداقل درآمدی که راضیت میکنه از لحاظ احساسی و روانی چقدر است؟
یا بهتره بپرسم چقدر از این بازار انتظار داری در بیاری؟ چند دلار خوشحال و راضیت میکنه؟
حالا که به این سوالات جواب دادی ، اول برو تو گام سوم هدفت رو مرور کن و اگه لازم بود تغییرش بدی حتما این کار رو بکن. بعد برو یکبار دیگه این گام رو بخون
حالا برو گام پنجم..

4
گام چهارم
گام پنجم

این نکات مهم رو با دقت بخون و بدون که اگر رعایت نکنی نمیتونی تو این بازار دوام بیاری:
اول؛ پولی که میخوای وارد بازار کنی نباید تمام سرمایه ات باشه، چون برای کار در بازار نیاز به آموزش دارید و برای اینکه آموزش ها موثر باشه باید روی حساب واقعی و با پول واقعی باشه و تا زمانی که مهارت لازم رو پیدا نکردید احتمال از دست دادن پول هست، پس برای شروع فقط ۲۰ درصد سرمایه ای که داری رو برای کار و باز کردن حساب واقعی در بازار لازم داریم.
دوم؛ اگر مشغول به کار هستی، به هیچ عنوان از کارت خارج نشو !هم‌زمان با کار و درآمدی که داری یکم بیشتر زحمت بکش و از ساعت خوابت کم کن، بر روی بازار کار کن تا مهارت و اطمینان لازم رو بدست بیاری و اگر از خودت راضی بودی و این شغل را دوست داشتی، شغل قبلیت رو رها کن و تمام وقتت رو صرف این کار کن. بهت قول میدم که بعد از اینکه مهارتش به دست بیاری دیگه سراغ هیچ کار دیگه نمیری.
سوم؛ میزان درامد از بازار بستگی به میزان پول و سرمایه میزان مهارت و کنترل روانت داره.
برای اینکه بدونی موفق بودی یا نه، این فرمول را برای شروع فعلاً داشته باش : اگر در قدم اول به درآمد مستمر ۲۰ تا ۳۰ درصد از بازار برسم موفق عمل کرده ام، بعد از این مرحله روی رقم های بالا صحبت خواهیم کرد.

5
گام پنجم
گام ششم

برای اینکه بدونی چه آموزشی برات مناسب تر هست برو به کانال تلگرام من و تمام آموزش های رایگانم رو کامل ببین.
اینطوری هم با نحوه تدریس من آشنا میشی و هم بازار رو میشناسی و نتیجه مهمی که میگیری اینه که بعد از شناخت ماهیت بازار به مهمترین سوالات جواب داده میشه: اینکه آیا باز هم دوست داری وارد این بازار جذاب بشی و سختی‌ها و مراحلش را بپذیری و از درآمدش هم لذت ببری؟
برای تهیه این آموزش های رایگان زمان زیادی صرف شده، قدرش رو بدون لطفاً.

6
گام ششم
گام هفتم

برای اینکه بتونی از آموزشهای رایگان استفاده کنی، یه حساب معاملاتی مجازی لازم داری تا با نمودارهای قیمت و نحوه استفاده از اونها آشنا بشی. به این صفحه برو و نحوه بازکردن حساب معاملاتی رو یاد بگیر و حسابت رو باز کن. بعدا که مهارت کافی برای معامله در بازار پیدا کردی، میتونی این حساب مجازی رو به واقعی تبدیلش کنی.

7
گام هفتم
گام هشتم
بعد از اینکه همه آموزش های رایگان من رو دیدی، با توجه به علاقه ات وارد قسمت دوره های آموزشی شو و با توجه به نیازی که احساس می‌کنی باید تکمیل بشه و آنچه که لازمه تو بازار بدونی تا بهتر عمل کنی ثبت نام کن و به کمک یک منتور و راهنما قدم هات رو محکمتر بردار.
8
گام هشتم
گام نهم

در کانال کتاب های صوتی من به آدرس
https://t.me/Audio_books_bourse
عضو شو و روزانه حداقل ۳۰ دقیقه وقت بگذار و یک بخش از کتابهای روانشناسی بازار رو گوش کن.
سهم روانشناسی بازار در آموزشها بیشتر از ۵۰ درصد هست ولی معمولاً اهمیتی بهش داده نمیشه. کانال کتاب های صوتی به صورت کاملاً رایگان در اختیار شماست، ازش غافل نشو!

9
گام نهم
گام دهم

حالا که این همه مطالب رایگان برای رسیدن به هدفت خالصانه در اختیارت قرار گرفته در انتشار مطالب کوشا باش تا هر کسی که نیاز به کسب درآمد دلاری داره، با آگاهی و چراغ روشن وارد این مسیر بشه و پول و زمانش به خاطر تبلیغات نادرست و رویاپردازی خودش هدر نشه.
خوشحالم که مؤثر بودم و با من همراه شدی.

10
گام دهم